Online quizzen

Hier vindt je de online quizzen die KWISJES organiseert. Iedereen kan meedoen aan de quizzen. Ook de uitslagen en antwoorden vind je hieronder.

  • 12 juni: THUISQUIZonline edition, part 3

De winnaar van de derde editie van de online Thuisquiz is geworden: Team Coopers Crossing. Tweede werd Team Haute Biezzine. Een derde plek is er voor Team De Slimste on Tour Again.

Wil je nog een keer een online of live quiz van Kwisjes voor je gezelschap? Informeer dan gerust!

Hieronder de gehele uitslag en de antwoorden van de quiz.

Uitslag

PlekTeam12345Score
1Team Coopers Crossing171319201988
2Team Haute Biezzine171218201986
3De Slimste on Tour Again181415191985
4Team Goldies161517201583
4Team Qwarted171317201683
6Team Аэрофлот151417201682
6De Witte Dikkels Nie151218181982
8Team Hoe kan dat Nou??171118171780
9Team Volgende Keer Beter181316161477
9De Intveldjes houden de Vaart erin171415161577
11Fantastic Four191217171075
12De Kets Wint Weer (Niet)161213171371
13Team Early Risers161614141070
14De WW’s101813151268
15Team Benny Lava14151281766
16Team Turbo Twins17814101665
17Team Quizfighters141115121264
18Team Thuis is het Beter14101415962
19Beste Vrienden en Hans131011121359
20Team Bier en Kwis12912151058
20Team The Best Never Win10121216858
22De Quizboeren111014121057
23Team Thuishelden1411716654
24Het Quaranteam1311712649
25Team Wij zijn niet de Beste1112132644
26De Lockdownies12688741
27Flinke Quizzers106108640

Antwoorden

Ronde 1 Uit de Lockdown
1. Hubert Bruls, voorzitter Veiligheidsberaad en voorzitter van de veiligheidsregio Gelderland-Zuid.
2. 1. Exitstrategie, 2. Anderhalvemetersamenleving
3. 1. De veiligheidsregio’s, 2. 5G dekkingskaart van Vodafone
4. Frontberichten. Genomineerd voor de Zilveren Nipkowschijf
5. De juiste code om het slot te openen is 042
6. De GGD. Het nummer: 0800-1202
7. 1. Ilse de Lange, 2. Carola Schouten
8. 1. Marc de Hond, 2. George Floyd
9. 1. Brachiosaurus, 2. Tyrannosaurus Rex
10. 1. Mitra – MInder TRAmmelant, 2. King – Kwaliteit In Niets Geëvenaard

Ronde 2 Geluiden van Thuis
1. Stofzuiger
2. Knippen van een schaar
3. Grasmaaier
4. Mixer/blender
5. Cassettebandje verwisselen
6. Waterkoker
7. Deo spuiten (Axe)
8. Gasfornuis aansteken
9. Faxapparaat
10. Liftdeur
11. Electrische tandenborstel
12. Zonnebank
13. Deur openen en dichtdoen
14. Een oude draaischijftelefoon
15. Espresso-apparaat
16. Oud modem
17. Oude printer
18. Douche uitzetten
19. Glas inschenken
20. Diarree in wc

Ronde 3 Brabant
1. Wim van de Donk, Commissaris van de Koningin van Noord-Brabant. Het mondkapje is van Omroep Brabant en is verkrijgbaar voor 6,95 Euro. Elders 10,33 Euro.
2. 2. Moerdijkbrug, 3. Rode Brug, 4. Burgemeester Letschertbrug, 1. Royal Welsh Brug
3. 1. Asperges, 2. Balkenbrij
4. 1. Coronabumper – Johan Vlemmix, 2. Anderhalvemeterplank – Chazzle van Meer
5. 1. Het Sesamstraatkartel, 2. De Bende van de Witte Veer
6. 1. Marlon Kicken, Fresku en Braboneger (Steven Brunswijk)
    2. Jackie Groenen, Ireen Wüst en Anky van Grunsven
7. 1. Cafetaria T’Pleintje – Maaskantje
    2. Kasteel d’Oultremont/Het Roze Kasteel – Land van Ooit
8. 1. Rosmalen, 2. Schijndel
9. 1. Brouwerij De Kievit – Zundert
    2. Brouwerij De Kat – Helmond
    3. Brouwerij De Pimpelmeesch – Chaam
    4. Brouwerij D’n Draok – ’s-Hertogenbosch
10. 3 (kip) – 5 (varken) – 2 (mens)  – 1 (koe) – 4 (geit)

Ronde 4 #orgeljoke
1. Het Leven is Goed in m’n Brabantse Land – Broeder Laetantius/Oh Sixteen Oh Seven
2. Sailing Home – Piet Veerman
3. Jolene – Dolly Parton
4. Het is nog niet voorbij – Willeke Alberti/Gerard Joling
5. Fix You – Coldplay
6. De Glimlach van een Kind – Willy Alberti
7. Hello Mary-Lou – Johnny Duncan/Ricky Nelson
8. Schön ist die Jugend – Leni und Ludwig/Heintje
9. Strangers in the Night – Avo Uvezian/Frank Sinatra
10. Wonderful Days – Tony Ronald/Charley Lownoise & Mental Theo

Ronde 5 Summertime
1. 1. Stand Up Paddling/Suppen, 2. Flyboarden
2. 1. Breda Jazz, 2. Lowlands, 3. Tilburgse Kermis, 4. Zwarte Cross
3. 2. Kaoma – Lambada (1989), 1. DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince – Summertime (1991), 4. Sex On the Beach – T-Spoon (1997), 3. Las Ketchup – The Ketchup Song (2002)
4. 1. Wie boter op zijn hoofd heeft moet uit de zon blijven, 2. Een oude wijvenzomer
5. 1. – D (wesp)
    2. – A (teek)
    3. – B (mug)
    4. – C (luis)
6. Steven van der Heijden (Corendon) kwam in het nieuws met een dubieuze coronatest voor reizigers.
7. 1. D hoort niet in het rijtje. Dit is Saturnus met zijn ringen. De anderen zijn allemaal corona (het coronavirus, corona rond de zon en de coronasigaar),
    2. C hoort niet in het rijtje. Dit is het logo van de Partij voor de Dieren. De andere logo’s zijn van vakantieparken (Landal, Molecaten en Center Parcs)
8. 1. Belcrum + Bondi + Boys = Beach
     2. Roosteren + grillen + houtskool = barbecue
     3. Deren + graaf + sol = para
9. 40,7 graden Celcius is de hoogste temperatuur officieel ooit in Nederland gemeten (in de gemeente Gilze en Rijen op 25 juli 2019). Dit correspondeert met 105,26 graden Fahrenheit
10. 1. Pina Colada, 2. White Russian

De quiz: https://www.youtube.com/watch?v=4wC4v4hdgHs

  • 24 mei: OLYMPICS @HOME – online sportquiz

21 teams deden mee met de online sportquiz. Een hele mooie opkomst. De quiz is door de meeste teams uitstekend gemaakt.

DE sportkenner en winnaar van de quiz is geworden: TEAM HAUTE BIEZZINE, met liefst 91 punten. Een tweede plek is er voor Team Bankzitters, met 88 punten. Derde werd Sportfreaks United, met 86 punten.

Gefeliciteerd, jullie ontvangen een leuke (sport)prijs!

Hieronder de gehele uitslag en de antwoorden van OLYMPICS@HOME.

UITSLAG OLYMPICS @HOME

PlekTeam12345Score
1Team Haute Biezzine181917191891
2Team Bankzitters171817181888
3Sportfreaks United181616181886
4De Witte Dikkels Nie171819161585
5Team Roy2607182018141484
6Team De Doorlopers181816161280
7Team Snabbel & Babbel151916141579
8De Slimste on Tour161816121476
9De Vrienden van Joris en Dirk13917141467
10Team Olympic Trio161513101064
10Team Persoonlijke Titel16131361664
12Team Qwarted1715146860
13De Hockeytokkies14141071257
13Team Pjotr van Nie8181213757
15Team Bezemwagen14141261056
15Team Quiztime!14121081256
17Team Valse Start10169101055
18De Kets Wint Weer14121081054
19Beste Vrienden en Hans1612810652
20Olympic Heroes1410108850
21Team Quizfighters10131051149

ANTWOORDEN OLYMPICS @HOME

Ronde 1 Typisch Olympisch
1. Olympische motto: Sneller, hoger, sterker. Bij de Olympische Spelen van 1928 in Amsterdam werd de vlam voor het eerst ontstoken.
2. 1. Barcelona 1992, 2. Tokio 2020/2021, 3. Berlijn 1936, 4. Los Angeles 1984, 5. Rio de Janeiro 2016. Tijdsvolgorde: 3, 4, 1, 5, 2.
3. Eventing, softbal, openwaterzwemmen, moderne vijfkamp, trampolinespringen
4. 1. Badminton, 2. Turnen (paardvoltige), 3. Schermen, 4. Waterpolo, 5. Rugby Sevens
5. 1. Neusknijper – synchroonzwemmen, 2. Kleiduif – kleiduifschieten, 3. Toque – hockey/boksen/honkbal, 4. Demper – tennis, 5. Estafettestok – atletiek
6. Anton Geesink en Erica Terpstra
7. Honkbal – Babe Ruth, Golfsurfen – Kelly Slater, Karate – Bruce Lee, Klimsport – Lynn Hill, Skateboarden – Tony Hawk
8. 1. Worstelen, 2. Taekwondo of karate, 3. Judo
9. 1. Protest tegen discriminatie van Afro-Afrikanen in de VS tijdens de Olympische Spelen in Mexico in 1968 (black power), 2. Protest van de Poolse polsstokhoogspringer Wladyslaw Kozakiew op de Olympische Spelen van 1980 in Moskou tegen het boeroepende Sovjetpubliek en de overheersing van de Sovjet Unie in Polen.
10. Voetbal en wielrennen.

Ronde 2 Willy en Maxi op de Spelen
1. Dafne Schippers – Rio de Janeiro 2016
2. Dames hockeyploeg – Atlanta 1996
3. Jeroen Dubbeldam – Sydney 2000
4. Ruben Houkes – Beijing 2008
5. Sanne Wevers/vrouwen turnploeg – Rio de Janeiro 2016
6. Mannen volleybalteam – Atlanta 1996
7. Mannen heren acht roeien – Atlanta 1996
8. Vrouwen waterpoloploeg – Beijing 2008
9. Deborah Gravenstijn – Beijing 2008
10. Mannen (4×200 meter vrij) en vrouwen (4×100 meter vrij) estafetteploeg zwemmen – Sydney 2000

Ronde 3 Olympic Legends
1. Pierre de Coubertin oprichter van de moderne Olympische Spelen, won goud met literatuur.
2. Mohammed Ali, won goud op de Olympische Spelen in Moskou van 1960 onder de naam Cassius Clay.
3. Usain Bolt – Atletiek (100 m., 200 m., estafette), 2. Bradley Wiggins – Baanwielrennen (individuele achtervolging, ploegenachtervolging) en wielrennen op de weg (tijdrijden), 3. LeBron James – Basketbal, 4. Rafael Nadel – Tennis (enkel en dubbelspel), 5. Michael Phelps – Zwemmen (vlinderslag, vrije slag, wisselslag, estafette, rugslag).
4. Sanne Wevers, Maarten van der Weijden, Nouchka Fontijn, Mark Huizinga, Ellen van Langen.
5. 1. De Vliegende Huisvrouw – Fanny Blankers Koen, 2. The Dutch Dolphin – Pieter van den Hoogenband.
6. Florence Joyner Griffith en Michael Johnson.
7. Annemiek van Vleuten viel op de Olympische Spelen van Rio de Janeiro tijdens de wegwedstrijd wielrennen 2016. Vanderlei de Lima werd tijdens de Olympische Spelen van Athene in 2004 van de weg geduwd door een toeschouwer.
8. 1. Edith Bosch, 2. Inge de Bruijn, 3. Anky van Grunsven, 4. Maartje Paumen, 5. Marianne Vos.
9. 1. Caster Semenya, vanwege een te hoog testosterongehalte (is ze man of vrouw?), 2. Yuri van Gelder vanwege cocainegebruik en verlaten Olympisch dorp van Rio/feestgedrag. 3. De badmintonteams van Zuid-Korea, China en Indonesië vanwege het opzettelijk verliezen van wedstrijden.
10. Serena en Venus Williams – Tennis, Mike en Bas van de Goor – Volleybal, Caroline Meyer en Georgina Earl – Vrouwenroeien dubbel 2, Alistair en Jonathan Brownlee – Triatlon, Paul en Gary O’Donovan – Mannenroeien dubbel twee.

Ronde 4 Voetbalgemis
1. 1. 1992 2. 2012 3. 2000 4. 1988 5. 1976. Tijdsvolgorde: 5, 4, 1, 3, 2
2. Steven Gerrard, Robin van Persie, Paul Pogba, Kilian Mbappe, Michy Batshuayi, Kostas Manolas, Kepa Arrizabalaga, Wesley Sneijder, Sam Lammers, Frank Ribery
3. WK vrouwenvoetbal – Verenigde Staten, Croky Cup/Beker van België – KV Mechelen/Club Brugge
4. Fellaini, Dybala, Hudson-Odoi, Garay
5. 1. Ronaldo, Zlatan, Ronaldinho, 2. Babel, Memphis, Promes
6. 1. NAC Breda, 2. FC Porto, 3. FC Copenhagen, 4. Willem 2
7. 1. Heracles Almelo, 2. Fortuna Sittard (vrouwe Fortuna)
8. 1. Huub Stevens – Schalke 04, 2. Louis van Gaal – Bayern München, 3. Peter Bosz – Bayer Leverkusen, 4. Martin Jol – HSV, 5. Alfred Schreuder – Hoffenheim
9. 1. Kohlenpottderby (Borussia Dortmund – Schalke 04), El Superclasico (Boca Juniors – River Plate)
10. 1. Sherida Spitse, 2. Jackie Groenen

Ronde 5 Sport in Tijden van Corona
1. Michael Jordan, The Last Dance
2. Robin Haase – oppasser, 2. Dylan Groenewegen – bezorger
3. Strava, 1. Kangoeroe, 2. Olifant, 3. Nederland, 4. Coronavirus
4. Max Verstappen, Tom Dumoulin, Joost Luiten en Kiki Bertens. Luiten en Bertens wonnen het online toernooi.
5. PSV – Phoxy, AZ – Herry en Berry.
6. Nederland Beweegt. Karl Noten kwam in opspraak in verband met bezit kinderporno.
7. Ronald Garros, naamgever van het tennistoernooi in Parijs. Zou 24 mei zijn begonnen.
8 1. Balasana of kindhouding, 2. Upward Facing Dog, 3. Dolphin, 4. Bridge Pose
9. FIFA 2020, Virgil van Dijk.
10. 1. Papendal, 2. Bureau Sport, 3. Mizuno, 4. Cannondale.

Over de uitslag en antwoorden wordt niet gecorrespondeerd.

HET QUIZFILMPJE:
https://www.youtube.com/watch?v=spEOknSdb4g&t=540s

  • 8 mei: DE NOG STEEDSTHUIS?QUIZonline edition

    Er deden weer veel teams mee aan de quiz. Liefst 41 teams dit keer! Ook een aantal Belgische quizzers.

    Het was een pittige, spannende quiz met teams die zeer aan elkaar gewaagd waren.

    De winnaar van de quiz: TEAM JUST SMILE AND WAVE. Met een gedeeld tweede/derde plek voor De Poeliewoelies en Johnnies Angels. Gefeliciteerd!
    Jullie ontvangen een prijs!

    Hieronder volgen de uitslag en de antwoorden van de quiz.

    UITSLAG
PlekTeam12345Score
1Just Smile and Wave13207201777
2De Poeliewoelies151613201276
2Johnnies Angels151912161476
4Team Haute Biezzine161711201175
5Team Quizfighters141713161373
5Team Schrobbeler15204181673
7Team Brak & Co10199181571
8Team Coopers Crossing17195111870
8Fantastic Four151613161070
8Beste vrienden en Hans161810141470
11Team Quarted91611201369
11De Slimste on Tour121612181169
13Team Belgian Beauties17187111568
13De Kets Wint Weer161610161068
15Team Thuis is het beter14161216967
16Team Quiztime!141410161266
17Team Help Easyriders10169161465
17Heren van het Goede Leven12148201165
19Team Trambaan10158181364
20Het Moet Niet Gekker Worden141410141163
20Team Quizmaniacs15149141163
22De Lockdownies14149121362
23De Intveldjes houden de Vaart erin11191181261
24Team Bier en Kwis12129141259
24De Frisse Quizzers101410121359
26Funky Freaky Freindz8156181158
27Team Steun en Zucht101210141157
28De WW’s81410141056
29De Quizboeren1110916955
30De Witte Dikkels Nie1215591354
31De Vlaamse Reuzen1216681153
32Team Cookiecats1017581252
32Team Lest Best9147101252
32Team Gin Tonic XXL11174101052
35De Eindjes814712849
36Team -1813581145
37LJ en de Provincialen712591144
37Team Turbo Twins8142101044
39Team Suus71426938
40Team Thuishelden81048636
41Flinke Quizzers6956632
  • ANTWOORDEN

Ronde 1 Wie/wat/welk?
1. Maggie de Block, de Minister van Volksgezondheid van België
2. Een oud faxapparaat en een oogmeetinstrument
3. Berenjacht, Jaguar of Limousin en Irma Sluis
4. Snelle en Frans Duijts
5. Rob Rensenbrink (Het Slangenmens) en Kobe Bryant (The Black mamba)
6. 1. Hoort er niet bij. Dit is Ecuador en ligt niet in Europa. 2 (Nederland), 3. (Estland) en 4. (Andorra) wel. Ook mogelijk: 4 hoort er niet bij. Andorra ligt niet aan zee, de andere landen wel.
7. Little Boy en Fat Man, de twee atoombommen die op Japan zijn geworpen, in 1945 en het Plakkaat van Verlatinghe uit 1581, de ‘geboorteakte’ van Nederland.
8. Ernstige en werk
9. Ireen Wüst en Jeroen van Koningsbrugge
10. Syfilis en herpes

Ronde 2 Sportief
1. Honkbal/baseball
2. Extreem strijken of planking
3. Zorbing/bubble football
4. Armpje drukken
5. Snelwandelen
6. Hurling
7. Schoonspringen
8. Derby (paardenrace)
9. Paaldansen
10. Lacrosse
11. Hoelahoepen
12. Taekwondo
13. Zwerkbal
14. Bowling
15. (Bier)fitness
16. Vrouwensjouwen
17. Jai alai/pelota
18. The Fireball Game/vuurbalvoetbal
19. Bo-taoshi/Japans extreem paalzitten
20. Hobby horsing/stokpaardrijden

Ronde 3 Vermomd
1. Mark Rutte
2. Chantal Janzen
3. Donald Trump
4. Guus Meeuwis
5. Linda de Mol
6. Gordon
7. Angela Merkel
8. Britney Spears
9. Martien Meiland
10. Jesse Klaver
11. Beyonce
12. Johan Derksen
13. Jeroen Pauw
14. Boris Johnson
15. Marco Borsato
16. Ronaldo
17. Maan de Steenwinkel
18. André Hazes Junior
19. Maxima
20. Robin van Persie

Ronde 4 Rewind
1. Danny de Munk – Ik voel me zo verdomd alleen
2. Ali B feat. Poke en Judeska – Anderhalf
3. Davina Michelle – Duurt te lang
4. De Dijk – Als ze er niet is
5. Corry Konings – Ik krijg een heel apart gevoel van binnen
6. Extince – Kaal of kammen
7. Maaike Ouboter – Dat ik je mis
8. Normaal – Oerend Hard
9. Ruth Jaccot – Leun op mij
10. John de Bever – Jij krijgt die lach niet van mijn gezicht

Ronde 5 Finale
1. Hornbach en Bol.com
2. Het Sprookjesbos in de Efteling en het pannenkoekenhuis/restaurant
3. Allen hebben geld binnengehaald voor de strijd tegen corona. Welke manier?:
A. Met 36 uur achter elkaar wielrennen (Tourwinnaar Geraint Thomas),
B. Met 24 uur achter elkaar hardlopen (Ultrarunner Sameena van der Mijden),
C. Met wandelen rond zijn huis (de 100-jarige Britse oorlogsveteraan Tom Moore).
4. Nummers 3 (Breda) en 5 (Rijen) zijn door de Polen bevrijd en nummer 9 (Eindhoven) door de Amerikanen. De andere plaatsen zijn bevrijd door de Britten (Helmond, Oss, Den Bosch, Tilburg, Oosterhout) of Canadezen (Bergen op Zoom, Roosendaal).
5. Pacman en Minecraft
6. 1. (Modern) toiletpapier, uitgevonden door Joseph Gayetty in 1857
    2. Colt revolver, uitgevonden door Samuel Colt in 1835
    3. De teddy beer, vernoemd naar president Theodore (Teddy) Roosevelt, uitgevonden door Morris Michton en Richard Steiff in 1903
    De juiste volgorde van oudst naar nieuwst: 2,1,3
7. Bingewatchend en internetbalorigheid
8. Boerenmeisje bij een waterput van August Allebé en Girl With Balloon van Banksy
9. Help Mijn Man is Klusser en the Vanilla Ice Project
10. 1 Buxusmot: A.
      2. Eikenprocessievlinder: B.

(Over de antwoorden en uitslag kan niet gecorrespondeerd worden)

HET QUIZFILMPJE

  • 10 april: De Thuisquiz – online edition

    De eerste editie van De Thuisquiz – online edition was een groot succes. Met 31 teams was het volle bak! Iedereen bedankt voor het meespelen! Hopelijk hebben jullie je vermaakt?

    Ook dank voor alle donaties die zijn gedaan! Hiermee werd ook een goed doel in Dongen gesteund, Dongen Helpt Elkaar.

    De winnaar van deze eerste editie is…: TEAM SCHROBBELER!! Met een tweede plaats voor team Sunshine Barry & the Discowormen in een Lastig Parkiet en een derde plek voor Team Chardonnay. Gefeliciteerd! Jullie ontvangen een leuke prijs.

    De gehele uitslag:
PlekTeam12345Score
1Team Schrobbeler161720181687
2Sunshine Barry & the Discowormen151918181686
3Team Chardonnay161818181585
4Team Coopers Crossing121919181583
5Haute Biezzine141918161582
6Laura is the Leader161917161381
7De Witte Dikkels Nie142018161280
7Johnny’s Angels141918151480
9Team Qwarted141918171179
9Just Smile and Wave142018161179
9De Heren van het Goede Leven141918141479
12Team Brak & Co161913171378
12Team Klaasjes151915171278
14De Allerbeste Kwissers131917151377
15Easy Quizzers121917171075
15De Intveldjes houden de Vaart erin111917161275
15Team Het Postkantoor112016161275
18De Verharens en Stan13201518773
18Team OKE91917151373
20Team Mees & Co151814141071
21Team Wittesch61916191070
22Een Kwart Eeuw101813151268
23Team Bad Motherfuckers62010141060
24Team Sunaelni10121216858
25KapiteinTK718716654
26Lest Best1015716654
26De Globetrotters9131311854
28De Gussem7191010450
29Harteliefjes715516447
3050 Tinten Wijzer6868432

De antwoorden:

Ronde 1 Wat zie ik nou?
    1. Joost Boons, eerste coronabesmette in Nederland (patient 0)
    2. Een gehaktbal en een tros witte druiven
    3. “Wat zeg je?/wat een stomme opmerking” en “Het kan me niets schelen/F*ck You”
    4. De Vieze Man in 1982
    5. Ledigheid is des duivels oorkussen en Sisyphusarbeid verrichten
    6. Een varken en een kip
    7. Churchill en Grapperhaus
    8. Een elektrische voetenstoof en een massagestaaf/vibrator
    9. De Schepping van Adam en La trahison des images/The Treachery of Images
   10. Samenscholingsverbod en lockdownies of lockdowneis

Ronde 2 Dancing On My Own
  
  1. Napoleon Dynamite
     2. The Wizard of Oz
     3. Teletubbies
     4. Chicken Run
     5. Mr. Bean’s Holiday
     6. Ace Ventura Pet Detective
     7. The Office US
     8. The Addams Family
     9. American Psycho
   10. Blues Brothers
   11. Bob’s Burgers
   12. Scrubs
   13. Austin Powers: International Man of Mystery
   14. Mary Poppins
   15. Family Guy
   16. The Wolf of Wall Street
   17. The Charlie Brown and Snoopy Show
   18. Guardians of the Galaxy, volume 2
   19. The Fresh Prince of Bell-Air
   20. The Simpsons

Ronde 3 Schildpad Tijs alleen op reis
    1. La Trappe Blond
    2. Waanders in De Broeren
    3. Brugge
    4. Dirk van den Broek
    5. Lotus Elise
    6. Ouwehands Dierenpark
    7. Donderstenen/Tornado (in Hellendoorn)
    8. Austrian Airways
    9. De Grossglockner
   10. Santiago Bernabeu (Real Madrid)
   11. Museo Reina Sofia
   12. Bergamo
   13. De Notenkraker
   14. Mandoline
   15. Eucalyptus
   16. Moeder Ruslandstandbeeld/Het Moederland Roept
   17. Galapagosreuzenschildpad
   18. Nazcalijnen
   19. Paksoi
   20. Kawasaki Z750

Ronde 4 Anders Gezongen
    1. Queen – Duits
    2. Billie Eilish – Spaans
    3. Justin Bieber – Nederlands
    4. Ed Sheeran – Arabisch
    5. Black Sabbath – Indonesisch/Bahassa
    6. Rolling Stones – Italiaans
    7. Adele – Russisch
    8. Avicii – Frans
    9.  Scott McKenzie – Chinees
  10. Abba – Zweeds

Ronde 5 De Eindsprint
    1. Yoga en volleybal
    2. Bhutan en Litouwen
    3. Apostels Mattheus/Matthias en Petrus
    4. Roel van Velzen, die is precies 1.50 meter, kun je goed afstand mee bewaren
    5. 5 (Opener) en 3 (De Leckere)
    6. Braziliaanse vampiervleermuis en stermol
    7. Lost en The Last Man on Earth
    8. One Day Like This van Elbow en Samen Zijn van Willeke Alberti
    9. Een balpen en een bladzijde
   10. Paracetamol en ophokplicht

(over de uitslagen en antwoorden kan niet gecorrespondeerd worden)

HET QUIZFILMPJE:

%d bloggers liken dit: