Agenda/Online quizzen

Hier vind je de quizagenda en de online quizzen van KWISJES.

DE GROTE online ROPARUNQUIZ

Er is met de quiz een mooi bedrag opgehaald voor het goede doel: 500 euro!

Alle teams bedankt voor jullie donatie en het meespelen met de quiz!

De winnaar van de quiz is team DEWITTEDIKKELSNIE. Het leukste filmpje werd gemaakt door team THE EVIL GENIUSES.

Hieronder de uitslag van de quiz, de antwoorden en het winnende filmpje.

UITSLAG

PlekTeam12345Score
1Dèwittedikkelsnie151718251893
2Rombouts met een Twist181714192088
3De Zolo’s151415251887
4Team Losse Veter131913251686
5Is het nog ver Grote Smurf?141616211885
6Team Willeboos191614191684
7Asjemenou181910201683
8Alles voor de Winst131912181880
9The Evil Geniuses151313201879
9Team Texel171118191479
11De Geboren Winnaars141418151778
12De Juliaantjes161512171676
13AkkieGo131217181373
13Team Beverslepers151614161273
15De Peeënstampers151215181272
16I Just Felt Like Running151015181068
17Team Zomaar151012111765
18The Fast Turtles16161516063
19Team NAC Dongen13151401759
19Atledo Masters10101771559
21Team van Alphen127911039

ANTWOORDEN

Ronde 1 Een nieuw jaar
1. Zij was de eerste die in Nederland het coronavaccin kreeg toegediend.
2. DryJanuary/Dranquilo
3. Alle begin is moeilijk.
4. Big Brother. Bart won het eerste seizoen.
5. A. Nederland.
6. Hugo de Jonge en Astrid Kersseboom.
7. Planking (2010), Flashmob/Harlem Shake (2013), ALS Ice Bucket Challenge (2015) en Jerusalema Challenge (2020).
8. Noah en Emma.
9. Roparun (30 jaar), Jeugdjournaal (40 jaar), Adres Onbekend (50 jaar). Adres onbekend bestaat het langst.
10. Viruswappie.

Ronde 2 De Renners
1. Bugs Bunny
2. Lisa Simpson
3. Minnie Mouse
4. Scooby Doo en Shaggy Rogers
5. The Slug Monster Student/The Running Snail/Turbo
6. Charley Brown
7. He-Man
8. Wile E. Coyote
9. Sneeuwwitje
10. The White Rabbit/Het Witte Konijn/Maartse Haas
11. Sonic the Hedgehog
12. Walter the Muppet
13. Muttley en Dick Dastardly
14. Spongebob Squarepants
15. Dipsy
16. Mario
17. Slow Poke Rodriguez
18. Roadrunner
19. JJ Jameson & Principal Pfunne
20. Tina Belcher

Ronde 3 Onderweg
1. C (Raamsdonk), A (Raamsdonk), B (Sprang-Capelle), D (Drunen),
2. Monty Python’s Flying Circus.
3 Cheetah, zeilvis en slechtvalk. De slechtvalk is het snelst (meer dan 300 km/u in duikvlucht).
4. Runners knees: Als de aanhechting van die pees tussen de knie en de heup ontstoken raakt. Een stekende pijn aan de zijkant van je knie tijdens of na het hardlopen is kenmerkend voor deze blessure. Shin splints: Scheenbeenklachten waarbij er sprake is van stressfractuurtjes bij de aanhechting van de binnenzijde van het scheenbeen, bij mildere vormen zijn de spieren rond het scheenbeen ontstoken.
5. Ossendrecht en Bergen op Zoom.
6. Runners High.
7. Het vuur uit de sloffen lopen en Nood doet zelfs oude vrouwtjes lopen.
8. Allemaal Snelle Jelles: boekenreeks, DJ Snelle Jelle, peperkoek.
9. Testosteron en erectiestoornissen.
10. Dolf Jansen. Zijn persoonlijk record is 2:28.22 (tussen 2:23:22 en 2:33.22 is goed).

Ronde 4 Hardloopmedley
1. Gerry and the Pacemakers – You’ll Never Walk Alone
2. One Direction – Ready To Run
3. Macklemore and Lewis – Can’t Hold Us
4. Run DMC – It’s Like That
5. ELO – Don’t Bring Me Down
6. Inner Circle – Sweat
7. Snollebollekes – Links, Rechts
8. Olivia Newton John – Let’s Get Physical
9. Van Halen – Running With the Devil
10. Eagles – Take It Easy
11. Nico Haak – Langzaam Sneller Gaan
12. Tröckener Kecks – Met Hart en Ziel
13. Del Shannon – Runaway
14. Golden Earring – Going To The Run
15. Talking Heads – Road To Nowhere
16. Oleta Adams – Get Here
17. Empire of the Sun – Walking On A Dream
18. New Kids on the Block – Step By Step
19. REM – It’s The End of the World
20. Zanger Kafke – Finale

Het twintigerletterwoord is DOORZETTINGSVERMOGEN

Ronde 5 De Finish
1. Via Landgraaf. De weg van Parijs leidt hier naar Hamburg en andersom.
2. Over 121 dagen.
3. Zij waren finalisten in De Slimste Mens. Stefano Keizers won niet.
4. Roaring Twenties. De dans heet Charleston.
5. Eindpunt en Sneltest.
6. De Raramuri rennen op sandalen, antwoord B.
7. Donald Trump en Joe Biden.
8. Blaak en Hofplein.
9. Bezemwagen.
10. Dit is Nelli Cooman. Zij is een van de ambassadeurs van de Roparun.

QUIZFILMPJE

Kan een afbeelding zijn van 4 mensen en staande mensen

Wil je voor je eigen gezelschap, zoals collega’s, sportvrienden, vereniging of schoolklas een leuke (online) quiz? Of wil je graag een maandelijkse quiz in je kroeg? KWISJES zorgt voor een toffe quiz!: kwisjesquizzen@gmail.com.

EERDERE QUIZZEN

  • December 2020, CLOSE DOWN 2020 EINDEJAARSQUIZ – online
  • Zaterdag 28 november, DE GROTE SINTERQUIZ – online
  • Vrijdag 30 oktober, DE ENGE QUIZ – online
  • Vrijdag 25 september, PUBQUIZ in DE GEUBEL
  • Vrijdag 28 augustus, DE ZWOELE ZOMER QUIZ in DE CAMMELEUR
  • Vrijdag 12 juni, THUISQUIZ – online edition part 3
  • Zondag 24 mei, OLYMPICS@HOME – online sportquiz
  • Vrijdag 6 mei, DE NOG STEEDS THUIS? QUIZ – online
  • Maandag 27 april, DE KONINKLIJKE MUZIEKQUIZ en STRATENQUIZ – online
  • Vrijdag 10 april, DE THUISQUIZ – online

De online quizzen van KWISJES vind je op YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCg3DnkHdcaIVYTTIZix-S6Q

%d bloggers liken dit: